Veysel Karani Mh. Çolakoğlu Sk. Rings Rezidans No:10 Kat:1 D:16 Sancaktepe/İst.
+90 535 700 0800

PVC Şerit Perde Sistemleri

07.04.2018
1.617
PVC Şerit Perde Sistemleri

PVC Şerit Perde

PVC Şerit Perdeler; soğuk hava deposu kapıları başta olmak üzere depolar, fabrikalar, imalathaneler, işyerleri ve benzeri alanlarda bulunan; kapı, koridor, yükleme rampası gibi geçiş alanları için uygun çözümler sunmaktadır. PVC şerit perdeler montajı yapıldığı alanda hava akışını en aza indirir ve termal yük kayıplarını azaltır.

 

PVC şerit perdeler; İnsan, yük arabası ve forkliftlerin PVC şerit perdelerin içinden hızlı ve kolay geçiş yapmasını sağlayan esnek bir yapıya sahiptir. Esnek yapıya sahip plastik şeritler geçiş sonrası tekrar eski formuna dönüşerek etkili bir termal bariyer oluşturur ve kayıp miktarını en aza indirir.

 

PVC şerit perdeler şeffaf bir yapıya sahiptir. Şeffaflık net bir görüş alanı sağlayarak geçiş esnasında meydana gelebilecek kazaların önlenmesini sağlar.

 

PVC şerit perdeler hava geçişini azaltmasının yanında; işyeri içerinde alanlar arasında bariyer görevi görür ve gürültü, toz ve duman gibi etkenlerin kontrol altına alınmasına yardımcı olur.

Ayrıca uçan haşerelerin, böceklerin ve kuşların ortam içerisine girişini engeller.

 

PVC perde sistemlerinin montajı ve bakımı kolaydır. İstenilen boyutlara göre Sagi Mühendislik tarafından üretimi yapılır ve montajı temel aletlerle ile kolay bir şekilde uygulanır. Minimum bakım gerektirmektedir. Nemli bez ile silinmesi yeterlidir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1